Sultangazi Gençlik Meclisi Girişimcilik Zirvesinde..

sultangazi%20genclik%20merkezi%2001

Sultangazi Gençlik Meclisi girişimcilik zirvesinde

Tüm dünyada 123 ülke ile aynı anda kutlanan Global Girişimcilik Haftası’nın en önemli etkinliklerinden biri olan ve ülkemizde ikincisi düzenlenen Girişimcilik Forumu, bu yıl Vodafone ana sponsorluğunda, 15 Kasım 2012, Perşembe günü, Lütfi Kırdar Kongre sarayı’nda gerçekleşti.

Sultangazi Gençlik Meclisi’nin de davetli olarak katıldığı g3 Forum’una iş ve sanat dünyasından birçok ünlü ve tanınmış sima katıldı.
Ali Sabancı’nın, Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun, Hüsnü Özyeğin’in iş, ekonomi ve gençliğin istihdamı ile ilgili konuşmalarını yaptıkları forumda Hukuk, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Fikrin Yatırımcıya Sunulması, Teşvik ve Hibeler, Mobil Teknolojiler ve Sosyal Girişimcilik gibi konuların 10’ar kişilik masalarda girişimcilere bu konuların anlatılması ve soru cevap şeklinde devam ettiği Forumda genç girişimciler merak ettikleri sorulara cevap bulma imkanı yakalarken, bunun yanında networkinglere katılma imkanı da yakaladılar.

Günün sonunda Gençlik Meclisi üyeleri, Türkiye’de bir ilk olan Uluslararası Girişimcilik Merkezi (UGM)’nin açılışında yer aldılar.

 

Bir Cevap Yazın