Lisans Yerleştirme Sınavları(LYS) öncesinde Moral Gecesi

MORAL
Programa Sultangazi Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ahmet YILDIZ, Sultangazi Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa YİĞİT,Sultangazi Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu ile Bazı Veliler katıldı.

2

Gençlik Meclisi Kültür-Sanat Komisyonunun organize ettiği gecede Gençlik Meclisi Müzik Grubu ile Soma‘da ki maden faciası nedeniyle finali ertelenen “Gençlik İçin Söyle” ses yarışmasının finalistleri sahne aldı. Programın Sunumunda ise Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu Üyeleri Enes Ok ve Feyzullah Kayaş yer aldı.

4

3 Saat süren programda Gençler, Sultangazi Belediyesi Kent Konseyi Başkan’ı Ahmet Yıldız’ın doğum gününü de unutmadı. doğum günü olması nedeniyle sürpriz yapılan Yıldız “Gençlik Meclisi olarak şimdiye kadar çok güzel işlere imza attınız ben her alanda sizleri anlatmaktayım. Mustafa kardeşim beni buraya davet ettiğinde aklıma doğum günü’m ile alakalı olduğu gelmedi hepinize çok çok teşekkür ediyorum birliğiniz hiç bozulmasın hepiniz benim öz kardeşim gibisiniz” dedi.

1

Gençlik Meclisi Kültür – Sanat Komisyonu Bünyesinde oluşturulan Müzik Grubu ile Ses Yarışması finalistlerinin birbirinde güzel şarkılarını seslendirdiği program da gençler bir yılın yorgunluğu atarak LYS öncesinde moral depoladılar.

7

Programın kapanış konuşmasını gerçekleştiren Sultangazi Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Yiğit Programdan dolayı Kültür-Sanat Komisyonuna teşekkür etti. Gençlik Meclisi Olarak 2010 Yılından bu yana Kent Konseyine bağlı olarak Gençlik alanında faaliyet gösterdiklerini belirten Mustafa Yiğit, “Ahmet Yıldız bizim başkanımızdır her şeyden önce abimizdir. Bugün kendisine böyle ufak bir sürpriz yapmak istedik beğendiyse bizim için ne mutlu” dedi. Yiğit “geçen sene Ramazan ayından hemen sonra aralıksız olarak eğitim programları, bilgilendirme seminerleri ve Gençliği ilgilendiren bir çok alanda faaliyet gösterdik bugün ise LYS öncesinde hem sınava girecek arkadaşlarımıza hem de durmadan Sultangazi Gençliği için çalışan Tüm Yönetim Kurulu Üyeleri’nin dinlenmesi için bir program tertip ettik. Programı organize eden Kültür – Sanat Komisyonumuza özellikle başkanı Mehmet Kumral’a teşekkür ediyorum” dedi.

Program Kapanış Selfie’si(Özçekim’i)

SELFİ