Gençlik Meclisi’nden Moral Gecesi

Gençlik Meclisi'nden Moral Gecesi

Gençlik Meclisi’nden Moral Gecesi. Sultangazi Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Üniversiteye hazırlanan öğrenciler için Moral Gecesi düzenledi.

Programa Sultangazi Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Yiğit, Nişantaşı Üniversitesi Öğretim Üyesi Gökçe Ünal, Tügva Sultangazi Temsilcisi Yunus Kara, Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu Üyeleri ile Çok sayıda öğrenci katıldı.

Gençlik Meclisi'nden Moral Gecesi

Gençlik Meclisi Kültür-Sanat Komisyonunun organize ettiği gecede Gençlik Meclisi Müzik Grubu, Müzik Grubu ve Tiyatro Grubu sahne aldı. Programın Sunumunda ise Gençlik Meclisi Kültür-Sanat Komisyonu Başkanı Enes Ok ile Komisyon Üyesi Merve Özen yer aldı.

Gençlik Meclisi Kültür-Sanat Komisyonu Bünyesinde oluşturulan Müzik Grubu’nun seslendirdiği program da gençler bir yılın yorgunluğu atarak üniversite sınavları öncesi moral depoladılar.

 

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Sultangazi Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Yiğit, Programdan dolayı Kültür-Sanat Komisyonuna teşekkür etti. Konuşmasında birlik beraberlik mesajı veren Yiğit,”Bugün burada sahne alacak arkadaşlar yoğun tempo içinde provalarını gerçekleştirerek hazırlandılar. Profesyonelleşme sürecindeki arkadaşlarımızı destekleyerek eğitim süreçlerinde yardımcı oluyoruz.” Dedi.

Gençlik Meclisi'nden Moral Gecesi

20 kişilik ekibin sahne aldığı program yaklaşık 2 saat sürdü.  Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği program çoşkulu alkışlarla son buldu.

Gençlik Meclisi'nden Moral Gecesi