Gençlik Meclisi Şehitlerimizi Unutmadı.

5AC_566145_4395034666702_394995704_n

Gençlik Meclisi Şehitlerimizi Unutmadı

Sultangazi Gençlik Meclisi faaliyetlerini ve projelerini gerçekleştirmeye devam ediyor…

 Sultangazi Gençlik Meclisi STK Komisyonu Mübarek Kurban Bayramı öncesinde ilçemizde maddi durumu yeterli olmayan aileleri ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Sultangazi Gençlik Meclisi STK Komisyonu üyeleri ziyarette kıyafet yardımlarını ve bayram hediyelerini takdim ederek, ailelere bir nebzede olsa destek olmaya çalıştı. 

Sultangazi Gençlik Meclisi STK Komisyonu üyeleri Sultangazili şehitleri de unutmadı.Sultangazi Gençlik Meclisi STK Komisyonu üyeleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Sultangazili şehitler Er Onur Karakuş ve Polis Memuru Bülent Özkan’ın kabrini ziyaret ederek, dua okudular.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda da Cumhuriyetimizin ve topraklarımızın kurucuları ve aziz koruyucuları olan şehitlerimizi unutmayan Sultangazi Gençlik Meclisi Edirnekapı şehitliğinde başta ilçemizin şehitleri olan, Şehit Er Onur Karakuş ve Polis Memuru Bülent Özkan olmak üzere bütün şehitlerimizin kabrini ziyaret etti. Şehitlerimizin ailelerinin bayramlarını kutlayan Sultangazi Gençlik Meclisi STK Komisyonu çikolata ve lokum ikramında bulundu.

GENÇLİK MECLİSİ ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADI…Geçmişten bugüne bütün Şehitlerimiz için Yasin-i Şerif ve dualar okuyan Gençlik Meclisi üyeleri her iki bayramında ruhuna ve anlamına yaraşır bir şekilde ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Bir Cevap Yazın